Najprostsze rozwiązania

Strefa dłużnikaDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż w większości przypadków sytuacja w jakiej znaleźli się Państwo jako dłużnicy nie była z góry zamierzonym etapem postępowania.

Jednak wychodzimy z założenia, że należności trzeba regulować, a kultura spłaty zadłużenia poprawi w przyszłości również Państwa sytuację finansową.

Naszym celem jest jedynie odzyskać pieniądze naszych Klientów wszystkimi zgodnymi z prawem, dostępnymi nam sposobami.

Z naszej strony gwarantujemy dłużnikom pełną dyskrecję z zachowaniem godności i kultury w kontaktach.

Poniżej przedstawiamy kilka najprostszych rozwiązań, które umożliwią i Państwu i nam jak najszybsze rozwiązania dla wyjścia z obecnej sytuacji.

————————————————–

  • Otrzymałeś wezwanie do zapłaty od FORSETI Group? Co robić?

→ Nie panikuj! Znajdź jak najszybciej wszystkie dokumenty do sprawy.

→ Brak zapłaty mógł się przytrafić przypadkiem, ureguluj natychmiast całość zadłużenia na konto wskazane w otrzymanym od FORSETI Group wezwaniu. Prześlij dowód wpłaty  drogą elektroniczną na adres e-mail fax@4seti.pl. Jeśli nie masz wystarczających środków, zastanów się w jakiej wysokości i w jakim dniu miesiąca mógłbyś spłacać zadłużenie w ratach.

→ Skontaktuj się z nami, aby jak najszybciej zamknąć sprawę. Pamiętaj o zachowaniu dowodów wpłat, jest to w Twoim interesie.

————————————————–

  • Odebrałeś telefon od windykatora FORSETI Group? Jak się zachować?

→ Wyciągnij dokumenty dotyczące zadłużenia. Umożliwią one przeprowadzenie szybkiej i konstruktywnej rozmowy z naszym windykatorem.

→ Bądź kulturalny, po drugiej stronie jest również kulturalny rozmówca.

————————————————–

  • Otrzymałeś wezwanie do zapłaty od FORSETI Group, skontaktował się z Tobą nasz windykator, a Ty dalej nie regulujesz zobowiązań? Co się może wydarzyć?

→ FORSETI Group podejmie wszelkie dostępne prawem działania, aby odzyskać zlecone nam należności. Przedłużanie sprawy, unikanie regulowania zobowiązania może tylko podwyższyć Twoje zadłużenie.

Wybierz najprostsze rozwiązanie i spłać zadłużenie.